Summer Run İstanbul

En sevdiğimiz lokasyonda en hızlı yarışımızı koşmaya hazırız.

Ig nite Parkuru olarak bilinen en hızlı rota artık Summer Run İstanbul. 

Winter Run da kışı tam anlamıyla yaşadık. 

Şimdi yazın tadını çıkarma sırası. 

Etkinlik alanında birbirinden güzel ikramlar, oyun alanları, streetball ve plaj voleybolu alanı, sürpriz sponsorlar ile sürpriz deneyimler bizi bekliyor.

Summer Run Bozcaada

Yılın en çok beklenenlerinden ve sezonun kapanış yarışı Bozcaada koşusu; bu yıl yeni ismi ve yeni konseptiyle 16 Eylül 9.30’da Ayazma’da başlıyor. 

Ayazma Plajı’nda birbirinden güzel ikramlar, oyun alanları,  plaj voleybolu alanı, sürpriz sponsorlar ile sürpriz deneyimler bizi bekliyor.

İSTANBUL

Summer Run İstanbul 2 Farklı mesafe de koşulacak.

5 Km her seviyeden koşucuların, 5 km derecesini geliştirmek isteyen profesyonel sporcuların ve koşuya yeni başlayanların favori mesafesi. 

5K müsabakasında genel klasmanda ilk 3 dereceyi alan kadın ve erkek koşuculara madalya, kupa ve sponsor ödülleri verilecektir.

Summer Run’ın ana müsabakası olan 10 Km ülkenin en hızlı parkuru olan Şaşkınbakkal – Maltepe arası sahil yolunda 3 bin koşucuyu ağırlayacak.

10K müsabakasında genel klasman ödülleri aynı sıra 25 yaştan başlayan yaş kategorilerinde dereceye giren sporculara kupa madalya ve sponsor ödülleri verilecektir.

 

BOZCAADA

Summer Run Bozcaada 10Km lik tek parkurdan oluşmaktadır.

Her km si ayrı güzelliğe sahip ada da araç trafiği olmadan koşmanın tadını çıkartıryoruz.

 

Genel klasman ödülleri aynı sıra 25 yaştan başlayan yaş kategorilerinde dereceye giren sporculara kupa madalya ve sponsor ödülleri verilecektir.